Гурткова робота

Гурток з вивчення англійської мови

“Smart kids”

Керівник – Сінявська Марія Максимівна

Навчання дошкільників англійської мови – це особливий вид освітньої діяльності. У процесі навчання мова виступає водночас і предметом, і провідним засобом навчання. Діти не вивчають складових частин незнайомої мови, а одразу намагаються опанувати її, як засіб спілкування.

Мета і завдання :

-         Формувати лексичні навички англомовної компетенції

-         Сприяти збагаченню активного, пасивного словників

-         Активізувати комунікативні здібності

-         Розвивати монологічне та діалогічне мовлення

-         Розвивати слухову та зорову пам'ять

-         Виховувати бажання вчити іноземну мову

Хореографічний гурток

«Подоляночка»

Керівник Нікітченко Світлана Олегівна

Танок – це сукупність виразних злагоджених рухів, обєднаних загальним ритмом, що виражають почуття й настрій тих, хто танцює. За своєю руховою природою танок близький до деяких засобів фізичної культури, а за естетичними параметрами – до духовної. Формування тілесної культури танцю розвязує такі завдання фізичного виховання.

Мета:

-         Сприяння індивідуального становлення особистості дитини під впливом цінностей хореографічного мистецтва у її фізичній, емоційно-пізнавальній, художньо-естетичній, творчій життєдіяльності на основі компетентного підходу;

-         Залучення дітей до краси хореографічного мистецтва;

-         Виховання інтересу та любові до танцювальної діяльності;

-         Формування початкових хореографічних умінь та навичок, засвоєння нескладних танцювальних рухів та етюдів;

-         Розкриття та розвиток творчого потенціалу, виявлення та створення умов для розвитку обдарованих дітей.

«Юні шахісти»

Керівник гуртка Причина Анастасія Олександрівна

Шахи – це чарівний світ. Світ логіки та емоцій, злетів, падінь. У наших силах подарувати дитині золотий ключик до цієї казки.

Мета:

-         Розвивати творчі здібності дитини, цілеспрямованість, самостійність, гнучкість й логічність мислення;

-         Розвивати дрібну моторику, вміння орієнтуватися на площині, вміння вести гру за правилами;

-         Навчити спокійно реагувати на свої невдачі та позитивно ставитися до успіхів партнера;

-         Розвивати увагу, вміння зосереджуватися, планувати свої дії, тренувати память.

Гурток

«Школа мяча»

Керівник гуртка Гнідко Ольга Анатоліївна

Фізичний розвиток дошкільників нині стає пріоритетним напрямом роботи у дошкільній педагогіці. Цей розділ передує іншим , бо має першочергове значення для повноцінного становлення особистості дитини. Саме своєчасна й організована відповідно до природних закономірностей рухова активність дитини закладає основи для подальшого ефективного її розвитку за іншими напрямами навчальної діяльності. Лише здорова дитина може максимально реалізувати весь свій особистісний потенціал у навчанні, трудовій діяльності та соціальних проявах.

Мета програми:

Формування у дітей стійкої мотивації до збереження свого здоров’я. Фізичного розвитку та фізичної підготовки через гру у футбол.

ЗАВДАННЯ ПРОГРАМИ:

Розвивальні:

- сформувати загальні уявлення про фізичну культуру і спорт;

- розвинути основні фізичні якості : силу, гнучкість, швидкість, спритність, витривалість.

Навчальні:

-        оволодіння основними руховими режимами футбольної гри;

-        формування навичок безпеки життєдіяльності, профілактики травматизму під час гри у футбол;

-        формування у дітей знань про основні складові чинники здоров’я, здорового способу життя.

Виховні:

-        виховати позитивне ставлення до занять фізичними вправами;

-        сформувати почуття патріотизму , волі до перемоги, сміливості, наполегливості, організованості і дисципліни;

-        популяризувати здоровий спосіб життя.